logo
Internazionale Milano - Cagliari Calcio
Paylaş:
26 Ocak 2020 Pazar 14:26:31
futbol
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
14:00Vitesse - EmmenCanlı
futbol
14:00Erzurumspor - BalıkesirsporCanlı
futbol
14:00Hatayspor - Menemen BelediyesporCanlı
basketbol
14:00Mega Bemax - KrkaCanlı
basketbol
14:00Novosibirsk - MoskovaCanlı
basketbol
14:00Bandırma - Balıkesir Büyükşehir BelediyesporCanlı
basketbol
14:00Riga Ghetto 3x3 - Town 3x3Canlı
basketbol
14:00Hoops Club - IttihadCanlı
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)Canlı
futbol
13:45Atletico Madrid - LeganésCanlı
futbol
13:45Málaga - MirandésCanlı
futbol
13:30Bandırmaspor - KastamonusporCanlı
futbol
13:30Kardemir Karabükspor - Belediye VansporCanlı
futbol
13:30Samsunspor - BAKsporCanlı
futbol
13:30Sarıyer - Tarsus İdman YurduCanlı
futbol
13:30Çatalca Spor - OrdusporCanlı
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - Yozgatspor A.Ş.Canlı
futbol
13:30Kocaelispor - CizresporCanlı
futbol
13:30Nazilli Belediyespor - 1954 Kelkit BelediyesporCanlı
basketbol
13:30Vera Tbilisi - TitebiCanlı
basketbol
13:30Inanomo Moskova - AcademyCanlı
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)Canlı
basketbol
13:15Cavite Ballers - ExpressCanlı
futbol
13:00Gümüşhanespor - Çorum BelediyesporCanlı
futbol
13:00Fatsa Belediyesi - OfsporCanlı
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon BelediyeCanlı
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
basketbol
12:15Spartak Primorye - Uralmash
futbol
13:00Santutxu - Beasain
futbol
13:00Administration Police - Ushuru
futbol
13:00Istra 1961 - Lokomotiva
futbol
13:00Segedka - Luxeon
futbol
13:00Essen - Katernberg
futbol
13:00Tiszakecske - Soroksár
futbol
13:00ŠK Báhoň - Kralova pri Senci
futbol
13:00Hekimoğlu Trabzon - Manisa
futbol
13:00Pazarspor - Modafen Spor
basketbol
13:00Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
basketbol
13:00IPRC South - REG
basketbol
13:00OSDYUSSHOR Rivne - Chernigov
tenis
13:00Marton Fucsovics - Roger Federer
futbol
13:15Denizlispor - Antalyaspor
futbol
13:15Velsao - Salgaocar
futbol
13:15Aluminium Arak - Khosheh Talaei
futbol
13:15Arman Gohar - Damash Gilan
futbol
13:15Esteghlal - Sepidrood Rasht
futbol
13:15Sorkhpooshan Pakdasht - Sanat Mes Kerman
futbol
13:15Kheybar Khorramabad - Persepolis Genaveh
futbol
13:15Shahid Ghandi - Avalan Kamyaran
futbol
13:15Melilla - Internacional de Madrid
futbol
13:15Parla - Carabanchel
futbol
13:15Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
futbol
13:15Ergene Velimeşe Spor - Ankara Demirspor
futbol
13:15Konyaspor 1922 - Pendikspor
tenis
13:15Adil Kalyanpur - Hoang
tenis
13:15Aziz Kijametovic - Antoine Berger
futbol
13:30Malavan - Fajr Sepasi
futbol
13:30Niroye Zamini - Rafsanjan
futbol
13:30Qashqai - Reyhan Alborz
futbol
13:30Rayka Babol - Navad Urmia
futbol
13:30Milad Mehr - Shahrdari Fuman
futbol
13:30Shahrdari Astara - Foolad Novin
futbol
13:30Alamo - Trival Valderas
futbol
13:30Club Portekizete - Basconia
futbol
13:30Flat Earth - Pozuelo de Alarcón
futbol
13:30Villaverde San Andres - Mostoles
futbol
13:30Juan de Mozarrifar - Utebo
futbol
13:30Wolfsburg - Oberneuland
futbol
13:30Hacettepe - Amedspor
futbol
13:30Utaş Uşakspor - Sakaryaspor
futbol
13:30Darıca Gençlerbirliği - Malatya Yeşilyurt
futbol
13:30Erok Spor - Turgutluspor
futbol
13:30Kemerspor 2003 - Derince Belediyespor
futbol
13:30Somaspor - Gölcükspor
tenis
13:30Daisuke Sumizawa - Soichiro Moritani
tenis
13:30Hendrik Jebens - Sizya Ernest Kivanda
tenis
13:30Dejana Radanović - Anastasia Zakharova
futbol
13:45UCC - Midleton
futbol
13:45Varea - Comillas
futbol
13:45Manchego - Socuéllamos
futbol
13:45Trujillo - Cacereño
tenis
13:45Silvia Njiric - Valeriya Olyanovskaya
tenis
13:45Maelys Bougrat - Matsumoto
tenis
13:45Ying Maggie - Ching
futbol
14:00Burgos - Haro Deportivo
futbol
14:00Castellon - Nucía
futbol
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
futbol
14:00Ebro - Badalona
futbol
14:00Hercules - Levante UD B
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
futbol
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
futbol
14:00Alhaurín de la Torre - Deportivo Linares
futbol
14:00Atlético de Pinto - Santa
futbol
14:00Atlético Saguntino - Alcoyano
futbol
14:00Atzeneta - Benigánim
futbol
14:00Castelldefels - Pobla de Mafumet
futbol
14:00Covadonga - Club Deportivo Llanes
futbol
14:00Gerena - Ciudad de Lucena
futbol
14:00Huétor Vega - Loja
futbol
14:00Rota - Antoniano
futbol
14:00San Roque de Lepe - Conil
futbol
14:00Valdefierro - Teruel
futbol
14:00Cerdanyola del Vallès - Manresa
futbol
14:00Esport Club Granollers - Banyoles
futbol
14:00Paterna - Alzira
futbol
14:00Horta - Igualada
futbol
14:00Conquense - Tarancon
futbol
14:00Almería B - Real Jaén
futbol
14:00Poblense - Alcúdia
futbol
14:00Sants - Cristobal
futbol
14:00Tusker - Ulinzi Stars
futbol
14:00Vihiga United - Nairobi City Stars
futbol
14:00Cova da Piedade - Mafra
futbol
14:00Chaves - Nacional da Madeira
futbol
14:00Grupo Sportivo de Loures - Real Sport Clube Queluz
futbol
14:00Leiria - Fontinhas
futbol
14:00Keratsini - Mera
futbol
14:00Aspor - Sorwathe
futbol
14:00Iskra Ribnita - Sporting Trestieni
basketbol
14:00Hermes Analitica - Skrljevo
tenis
14:00Seong-Gook - Noppadol Noikor
basketbol
14:15CMHS - BBC
futbol
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
futbol
14:30Vital'O - Bujumbura
futbol
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
futbol
14:30Niki Volos - Ialyssos
futbol
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
futbol
15:00Jablonec - Krasnodar
futbol
15:00Nova Dedinka - Jelka
futbol
15:00TuRU Düsseldorf - Hennef 05
futbol
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
futbol
15:00Dinamo Tirana - Egnatia
futbol
15:00Adama City - Hadiya Hossana
futbol
15:00Fasil Kenema - Sidama Bunna
futbol
15:00Saint-George Addis Abeba - Bahir Dar Kenema
futbol
15:00Welwalo Adigrat - Etiyopya Buna
futbol
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
futbol
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
futbol
15:00Tenisca - Union Viera
futbol
15:00Selfoss - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
15:00Fortune Sacco - Kenya Polisi
futbol
15:00Kibera Black Stars - Josephs Youth
futbol
15:00Nairobi Stima - Bomet
futbol
15:00Akagera - Impeesa
futbol
15:00Etoile de L'Est - Vision
futbol
15:00Nyagatare - Rugende
futbol
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
tenis
15:00Weissborn/Sancic - Gabashvili/Lacko
tenis
15:00Lucas Magnaudet - Noah Thurner
tenis
15:00Blanchet - Adan Freire Da Silva
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Mirren - Aberdeen
futbol
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
futbol
15:30San Fernando - Vera
futbol
15:30Anagennisi Dherynia - Othellos Athienou
futbol
15:30ASIL Lysi - Alki Oroklinis
futbol
15:30Digenis Akritas Morphou - Akritas Chlorakas
futbol
15:30Beni Suef - Sohag
futbol
15:30Alameen - Tahta Sporting Club
futbol
15:30Fayoum - Telephonat Bani Sweif
futbol
16:00Celta de Vigo - Eibar
futbol
16:00Manchester City - Fulham
futbol
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tsarsko Selo Sofia
futbol
16:00Inter Zapresic - Gorica
futbol
16:00Göteborg - Fodbold
futbol
16:00Flora Tallinn - Levadia Tallinn
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş
futbol
16:00Esporte Clube - Coimbra
futbol
16:00Portuguesa Santista - Atibaia
futbol
16:00Clube Atlético Juventus - Sertãozinho Futebol Clube
futbol
16:00Batatais - Desportivo Brasil
futbol
16:00Esae - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
16:00Zanaco - Daring Club Motema Pembe
futbol
16:00Boufarik - Alger
futbol
16:00Honka - HIFK
futbol
16:00Swieqi United - Ħamrun Spartans
futbol
16:00Luweero United - Doves All Stars
futbol
16:00Spartans - Paidha Black Angels
futbol
16:00Tripolis - Korinthos 2006
futbol
16:00Agioi Anargyroi - Kifisias
futbol
16:00Giouchtas - Rethymniakos
futbol
16:00Episkopi - Irodotos
futbol
16:00Kallithea - Fostiras
futbol
16:00Meteora - Digenis Neochori
futbol
16:00Palliniakos - Artaki
futbol
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Ionikos - Kalamata
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
futbol
16:00Trikala - Triglia
futbol
16:00Panionios - Atromitos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Crete
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
futbol
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
futbol
16:00Lusaka Dynamos - Power Dynamos
futbol
16:00Mufulira Wanderers - Green Buffaloes
futbol
16:00Nkana - Buildcon
tenis
16:00Jonas Forejtek - Ruben Bemelmans
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Groningen - Ajax
futbol
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
16:30Baroka - Maritzburg United
futbol
16:30Jomo Cosmos - Stars
futbol
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:30Galaxy - Mbombela United
futbol
16:30Gokulam Kerala - Churchill Brothers
futbol
16:30Ahead Eagles - Breda
futbol
16:30A. C. Krema 1908 - Sammaurese
futbol
16:30A.C. - Casale Calcio
futbol
16:30Delta Porto Tolle - Cartigliano
futbol
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Sassari Torres 1903
futbol
16:30Mezzolara - Calvina Sport
futbol
16:30Pineto Calcio - Vastogirardi
futbol
16:30SanGiovanniValdarno - Grassina
futbol
16:30Nocerina - Nardo
futbol
16:30Tommaso - Giugliano
futbol
16:30Scandicci - Donato Tavarnelle
futbol
16:30Arconatese - U.S.
futbol
16:30Roccella - Nola
futbol
16:30Brusaporto - 1913 Seregno Calcio
futbol
16:30Cannara - Gavorrano
futbol
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
futbol
16:30Marina Di Ragusa - Città di Palermo
futbol
16:30Sasso Marconi - Forlì
futbol
16:30Seravezza Calcio - Calcio Chieri 1955
futbol
16:30Sporting Trestina - Foligno
futbol
16:30Atletico Porto Santelpidio - Sangiustese
futbol
16:30Avezzano Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:30Borgosesia Calcio - Real Forte Querceta
futbol
16:30Budoni Calcio - Nuova Florida
futbol
16:30Calcio Montebelluna 1919 - Caldiero Terme
futbol
16:30Casarano Calcio - Fidelis Andria
futbol
16:30Cassino - Muravera
futbol
16:30Castrovillari - Messina
futbol
16:30Cavenago Fanfulla - Polisportiva Lentigione Calcio
futbol
16:30Citta di Anagni - Turris Neapolis 1944
futbol
16:30Cittanovese - Corigliano Calabro
futbol
16:30Aprilia - Trastevere Calcio
futbol
16:30Ponsacco 1920 - Grosseto
futbol
16:30Folgore Caratese - Caravaggio
futbol
16:30Gladiator - Gelbison Cilento
futbol
16:30Ambrosiana - Luparense
futbol
16:30Lavagnese - Ligorna
futbol
16:30Licata - Palmese 1912
futbol
16:30Lucchese - Ghivizzano
futbol
16:30Mantova - Vigor Carpaneto
futbol
16:30Marsala - Savoia 1908
futbol
16:30Monterosi - Flaminia Civita Castellana
futbol
16:30Nibionnoggiono - Bustese
futbol
16:30Olympia Agnonese - Chieti Calcio
futbol
16:30Calcio Tor Sapienza - Portici 1906
futbol
16:30Correggese Calcio 1948 - Alfonsine
futbol
16:30Luigi Calcio - Campodarsego
futbol
16:30Caronnese - Prato
futbol
16:30Tamai - Adriese
futbol
16:30Albalonga Calcio - Aglianese
futbol
16:30Taranto - Grumentum Valdagri
futbol
16:30Tritium Calcio 1908 - Pro Sesto
futbol
16:30Troina - Acireale
futbol
16:30Agropoli 1921 - Bitonto
futbol
16:30Fiorenzuola 1922 - A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano
futbol
16:30Recanatese - Cattolica Calcio
futbol
16:30Union Feltre - APDC Chions
futbol
16:30Ladispoli - Artena
futbol
16:30Fezzanese - Savona
futbol
16:30Vado - Unione San-Remo
futbol
16:30Vigasio - Clodiense
futbol
16:30Intare - Amagaju
tenis
16:30Arthur Hugounenq - Martin Van Der Meerschen
tenis
16:30Mesa - Mischa Lanz
tenis
16:30Simon Reveniau - Alexandre Peyrot
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Hellas Verona - Lecce
futbol
17:00Parma - Udinese Calcio
futbol
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Lyon - Toulouse
futbol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
futbol
17:00Krotone - Spezia Calcio
futbol
17:00Santa Coloma - Penya
futbol
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
17:00Capital - Ceilandense
futbol
17:00Sao Bento - Associação Portuguesa de Desportos
futbol
17:00Inter Star - Kayanza United
futbol
17:00Renaissance Zemamra - Rabat
futbol
17:00Chabab Rif Al Hoceima - MAS
futbol
17:00Racing de Casablanca - Chabab Benguerir
futbol
17:00Widad - Chabab Atlas Khénifra
futbol
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
futbol
17:00Vaduz - 1900
futbol
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
futbol
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
futbol
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
futbol
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00Triestina Calcio - Cesena
futbol
17:00Pesaro - Ravenna
futbol
17:00Monopoli - Ternana Calcio
futbol
17:00Reggina Calcio - Bari
futbol
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
futbol
17:00Audace Cerignola - Brindisi
futbol
17:00Latte Dolce - Arzachena
futbol
17:00Verbania - Fossano Calcio
futbol
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
tenis
17:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Manuel Pena Lopez
tenis
17:00Alexa Noel - Nika Kukharchuk
basketbol
17:00Limburg United - Antwerp Giants
futbol
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
futbol
17:30Hercules Oulu - Oulun Luistinseura
futbol
17:30Tampereen Pallo-Veikot - Tampere United
futbol
17:30Akwa Starlets - Kwara United
tenis
17:30Arthur Rinderknech - James Ward
tenis
17:30Antoine Bellier - Robert Quentin
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:55Fahaheel - Burgan Sports Club
futbol
17:55Salibikhaet - Jahra SC Kuwait
futbol
18:00Getafe - Real Betis
futbol
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
futbol
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Almería - Elche
futbol
18:00Lokomotiv Moskova - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
18:00Baltika Kaliningrad - Academy Pandev
futbol
18:00Belenenses - Portimonense
futbol
18:00Tondela - Vitoria Setubal
futbol
18:00Famalicão - Santa Clara
futbol
18:00Heart of Midlothian - Rangers
futbol
18:00Young Boys - Basel
futbol
18:00Gallen - Lugano
futbol
18:00Thun - Sion
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
futbol
18:00Accra Hearts of Oak - Asante Kotoko
futbol
18:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
futbol
18:00Almudévar - Binéfar
futbol
18:00Calamocha - Atletico Monzon
futbol
18:00Bembibre - Cristo Atletico
futbol
18:00Atlético Malagueño - Polideportivo Almeria
futbol
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Arab Contractors - Tanta
futbol
18:00Abia Warriors - Warri Wolves
futbol
18:00Akwa United - Heartland
futbol
18:00Katsina United - Ifeanyi Uba United
futbol
18:00Lobi Stars - Nasarawa United
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Plateau United
futbol
18:00Rivers United - Wikki turists
futbol
18:00Sunshine Stars - Kano Pillars
futbol
18:00Académico de Viseu - Penafiel
futbol
18:00Casa Pia - Farense
futbol
18:00Leixões - Académica de Coimbra
futbol
18:00Oliveirense - Varzim
futbol
18:00Amora - Olimpico Montijo
futbol
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Oliveirense
futbol
18:00Pinhalnovense - Armacenenses
futbol
18:00Trofense - Pedras Rubras
futbol
18:00Camara de Lobos - Clube Desportivo Cerveira
futbol
18:00Canelas 2010 - Paredes
futbol
18:00Clube Oriental de Lisboa - Sintrense
futbol
18:00Fabril do Barreiro - Sintra
futbol
18:00Lusitania Lourosa - Felgueiras
futbol
18:00Mirandela - Berco
futbol
18:00Olhanense - Aljustrelense
futbol
18:001º de Dezembro - Louletano
futbol
18:00Coimbrões - Ginasio Figueirense
futbol
18:00Sport Grupo Sacavenense - Alverca
futbol
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Gondomar
futbol
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
18:00Ergotelis - Giannina
tenis
18:00Harmony - Nadia Podoroska
tenis
18:00Hugo Schott - Cesar Bouchelaghem
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:15Club Deportiva Minera - Cartagena
futbol
18:15Alberite - Anguiano
futbol
18:15Cayón - Laredo
futbol
18:15Panetolikos - Aris
futbol
18:30des Forces Armees - Rahimo
futbol
18:30Societe Omnisports De L'Armee - D'Adjame
futbol
18:30Alondras - Barco
futbol
18:30Llosetense - Santanyi
futbol
18:30Pulpileño - Minerva
futbol
18:30Menor - Club Olímpico de Totana
futbol
18:30Muleño - Lorca Deportiva
futbol
18:30Diocesano - Azuaga
futbol
18:30Villanueva - Robres
futbol
18:30Torrijos - Quintanar del
futbol
18:30Club Deportivo Madridejos - Atlético Ibañés
futbol
18:30Atlético Tordesillas - Santa Marta
futbol
18:45Eindhoven - Twente
futbol
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
futbol
19:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Enyimba International - Hassania Agadir
futbol
19:00Horoya - Bidvest Wits
futbol
19:00Pyramids - Enugu Rangers
futbol
19:00Atlético Madrid B - Langreo
futbol
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
futbol
19:00Izarra - Barakaldo
futbol
19:00Real Unión - Salmantino
futbol
19:00Logroñés - Calahorra
futbol
19:00Marbella - UCAM Murcia
futbol
19:00Real Murcia - Córdoba
futbol
19:00Choco - Club Rápido de Bouzas
futbol
19:00Paiosaco - Estradense
futbol
19:00Arroyo - Moralo
futbol
19:00Union Club Ceares - Lealtad
futbol
19:00Terrassa - Europa
futbol
19:00Unió Esportiva Vilassar - Sant Andreu
futbol
19:00Olimpic de Xativa - Recambios Colon
futbol
19:00Becerril - Real Ávila
futbol
19:00Real Burgos - Zamora
futbol
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Ideal - Torreense
futbol
19:00Praiense - Oliveira do Hospital
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Elite United - Wallidan
futbol
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
futbol
19:30Los Barrios - Ceuta
futbol
19:30Caudal Deportivo - Real Avilés
futbol
19:30Sodupe - Balmaseda
futbol
19:30Torreperogil - Antequera
futbol
19:30Giana Erminio - Gozzano
futbol
19:30Calcio Como - Renate
futbol
19:30Pianese - AlbinoLeffe
futbol
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
futbol
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
futbol
19:30Avellino 1912 - Picerno
futbol
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Rieti - Casertana
futbol
19:30Cavese - Teramo
futbol
19:30Trarza - JAHE
futbol
19:30Douanes Dakar - Diambars
futbol
19:30Casa Sport - Academie Generation Foot
futbol
19:30Stade de Mbour - Stade Mbour
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
futbol
20:00Roma - Lazio
futbol
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
futbol
20:00Kortrijk - Club Brugge
futbol
20:00Waterford United - Shamrock Rovers
futbol
20:00Santa Coloma - Carroi
futbol
20:00Once Lobos Chalchuapa - Titan
futbol
20:00Musan Salama - KooTeePee
futbol
20:00Deportivo Mictlán - Aurora Guatemala
futbol
20:00Solola - Chimaltenango
futbol
20:00Deportivo Sanarate - Antigua
futbol
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
futbol
20:00Lebrijana - Arcos Club de Fútbol
futbol
20:00Ibiza Islas Pitiusas - Portmany
futbol
20:00Palo - Maracena
futbol
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Cartagena-Guanacaste - Municipal Liberia
futbol
20:00Puerto Golfito - Juventud Escazuceña
futbol
20:00Gorée - ASC Niarry Tally
basketbol
20:00Proximus Spirou - Okapi Aalstar
futbol
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Alcorcón - Ponferradina
futbol
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
futbol
20:15Knattspyrnufélagið Þróttur - Fylkir
futbol
20:15Vilafranquense - Feirense
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca
futbol
20:30Paços de Ferreira - Benfica
futbol
20:30Athens - Olympiacos
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
futbol
21:00Kukesi - Partizani Tirana
futbol
21:00Rabat - Difaa El Jadida
futbol
21:00Racing Club d'Abidjan - ASEC Mimosas
futbol
21:00Coatepecano - CSyD Nueva Concepcion
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Siquinala
futbol
21:00Cofutpa - Guanacasteca
futbol
21:00CNEPS - Pikine
tenis
21:00Daniela Seguel - Tereza Mrdeza
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
futbol
21:30Luziania - Paranoa
futbol
21:30Unai - Ceilandia
futbol
21:30Ipora - Goiás Esporte Clube
futbol
21:30America de Pedrinhas - Club Sportivo Sergipe
futbol
21:30Police - Nouakchott King's
futbol
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
futbol
22:00Club Bamin Real Potosí - Club Blooming
futbol
22:00Decisao - Afogados da Ingazeıra
futbol
22:00Petrolina Social Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
futbol
22:00Maceio - Murici
futbol
22:00Atlanta Doce - Alagoinhas
futbol
22:00Bajai - Vitória da Conquista
futbol
22:00Esporte Clube Jacuipense - Associação Desportiva Bahia de Feira
futbol
22:00Fluminense de Feira Futebol Clube - Vitoria Salvador
futbol
22:00Branco - Itapemirim
futbol
22:00Associação Atlética Portuguesa - Resende Futebol Clube
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Fluminense FutbolClub
futbol
22:00Grêmio Esportivo Juventus - Criciúma Esporte Clube
futbol
22:00Tubarao - Figueirense Futebol Clube
futbol
22:00Ferroviário - Barbalha
futbol
22:00Floresta - Guarany de Sobral
futbol
22:00Clube Atlético Mineiro - Tupynambás
futbol
22:00União Recreativa dos Trabalhadores - Patrocinense
futbol
22:00Clube Esportivo Bento Gonçalves - Aimore
futbol
22:00Grêmio Esportivo Brasil - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
22:00Anapolina - CRAC
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - Goiania
futbol
22:00Goianésia Esporte Clube - Anápolis
futbol
22:00Clube Esportivo Dom Bosco - Sinop Futebol Clube
futbol
22:00Clube do Remo - Carajas
futbol
22:00CSP - Atlético Cajazeirense de Desportos
futbol
22:00Desportiva Perilima - Campinense Clube
futbol
22:00Cianorte Futebol Clube - Uniao
futbol
22:00Cascavel - Cascavel
futbol
22:00Operario Ferroviario - Branco Sport Club
futbol
22:00Parana Soccer Technical Center - Toledo Colônia Work
futbol
22:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
futbol
22:00Claro Futebol Clube - Clube Atlético Penapolense
futbol
22:00Al-Masry Club - Nouadhibou
futbol
22:00Djoliba AC Bamako - Al-Nasr Benghazi
futbol
22:00Paradou - Pedro Fildişi Sahili
futbol
22:00Ahly Cairo - Étoile du Sahel
futbol
22:00Deportivo Iztapa - Deportivo Malacateco
futbol
22:30Girona - Real Oviedo
futbol
22:30Aparecidense - Grêmio Esportivo Anápolis
futbol
22:45Napoli - Juventus
futbol
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Real Valladolid - Real Madrid
futbol
23:00Lille - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Aves - Boavista Porto
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Defensores Unidos - Deportivo Armenio
futbol
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. Alem
futbol
23:00Real Pilar - Excursionistas
futbol
23:00Atletico Camioneros - Deportivo Madryn
futbol
23:00Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
futbol
23:00Caxias - Sao Jose Porto Alegre
futbol
23:00Tapajos Futebol Clube - Paragominas
futbol
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:05Fenix Pilar - Club Almirante Brown
futbol
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:30Círculo Deportivo - Club Olimpo
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De Formosa
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
futbol
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
futbol
00:00Crucero del Norte - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
00:00Amazonas - Nacional
futbol
00:00Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
00:00Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Sacachispas
futbol
00:00Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
00:00Sansare - Deportivo Petapa
futbol
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Carlos
futbol
00:00Limón - Guadalupe
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal Santa
futbol
00:00Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Chinandega - Sabanas
futbol
00:00Club Sol de América - Sportivo Luqueno
futbol
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Guabirá
futbol
00:15Oriente Petrolero - Nacional Potosí
futbol
00:15CD - Once Municipal
futbol
00:15Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:30Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
futbol
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
tenis
03:00Ram/Salisbury - Granollers/Ceballos
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
tenis
03:05Simona Halep - Elise Mertens
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:35Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Ebusua Dwarfs - King Fung
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45