logo
Barnet - Farsley Celtic
Paylaş:
27 Ocak 2020 Pazartesi 00:49:09
tenis
00:45Marsel Kurmaev - Vladislav DavidovCanlı
futbol
00:30Galacticos - BianconeriCanlı
tenis
00:00Nikolay Shirokov - Pavel TatarnikovCanlı
futbol
00:00Club Jorge Wilstermann - GuabiráCanlı
futbol
00:00Oriente Petrolero - Nacional PotosíCanlı
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo SacachispasCanlı
futbol
00:00Sansare - Deportivo PetapaCanlı
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - CarlosCanlı
futbol
00:00Limón - GuadalupeCanlı
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal SantaCanlı
basketbol
00:00Creighton Bluejays - Xavier MusketeersCanlı
basketbol
00:00Northern Iowa Panthers - Loyola RamblersCanlı
basketbol
00:00UNLV Runnin' Rebels - Diego State AztecsCanlı
basketbol
00:00Texas Efsaneleri - College Park SkyhawksCanlı
futbol
23:45Club Sol de América - Sportivo LuquenoCanlı
futbol
23:45Huachipato - Club Universidad de ŞiliCanlı
futbol
23:45Crucero del Norte - Club Defensores de PronunciamientoCanlı
futbol
23:45Real De Minas - Club Deportivo Honduras ProgresoCanlı
futbol
23:45Chinandega - SabanasCanlı
futbol
23:45Deportivo Ocotal - DiriangénCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston RocketsCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)Canlı
futbol
23:15Club Atlético Banfield - Club Atlético PatronatoCanlı
futbol
23:15Defensa y Justicia - Talleres de CórdobaCanlı
futbol
23:15Círculo Deportivo - Club OlimpoCanlı
futbol
23:15Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De FormosaCanlı
futbol
23:15Deportivo Guastatoya - Cobán ImperialCanlı
futbol
23:00Fenix Pilar - Club Almirante BrownCanlı
futbol
23:00Defensores Unidos - Deportivo ArmenioCanlı
futbol
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. AlemCanlı
futbol
23:00Real Pilar - ExcursionistasCanlı
futbol
23:00Atletico Camioneros - Deportivo MadrynCanlı
basketbol
23:00Minnesota Golden Gophers - Michigan State SpartansCanlı
basketbol
23:00Saint Louis - Fordham RamsCanlı
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)Canlı
futbol
22:45Lille - Paris Saint-GermainCanlı
futbol
22:45Real Valladolid - Real MadridCanlı
futbol
22:30Napoli - JuventusCanlı
futbol
22:45Aves - Boavista Porto
futbol
22:45Tapajos Futebol Clube - Paragominas
futbol
22:45Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
futbol
22:45Lorenzo Insigne - Cristiano Ronaldo
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Caxias - Sao Jose Porto Alegre
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:00Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
basketbol
23:00ALHCS Spartans - Station Hill Cavaliers
futbol
23:45Jennings Grenades - Swetes
futbol
23:45Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
23:45Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
23:45Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
23:45Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
23:45Amazonas - Nacional
futbol
23:45Conaree United - Mantab United
basketbol
23:45Antonio Spurs - Toronto Raptors
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00CD - Once Municipal
futbol
00:00Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:15Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
basketbol
00:15Halcones - Providencia
futbol
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
futbol
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
tenis
02:00Andrea Vavassori - Dane Sweeny
tenis
02:00Naoki Tajima - Petros Tsitsipas
tenis
02:00Takuto Niki - Harri Heliovaara
tenis
02:00Olivia Symons - Mana Ayukawa
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
tenis
03:00Simona Halep - Elise Mertens
tenis
03:00Granollers/Ceballos - Ram/Salisbury
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
tenis
03:30Blaz Kavcic - Sadio Doumbia
tenis
03:30Dayne Kelly - Jacob Grills
tenis
03:30Jason Kubler - Blake Ellis
tenis
03:30Helena Spiridis - Alana Parnaby
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
tenis
04:00Tully Richter - Laura Ashley
tenis
04:30Dominic Thiem - Gael Monfils
tenis
04:30Anett Kontaveit - Swiatek
tenis
04:30Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
tenis
04:30Brady/Dolehide - Arruabarrena/Jabeur
tenis
04:30Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
tenis
05:00Akira Santillan - Tristan Schoolkate
tenis
05:00Thomas Fancutt - Noguchi
tenis
05:00Tobias Simon - Michail Pervolarakis
tenis
05:00Jessica Fowler - Erin Routliffe
tenis
05:00Monique Barry - Himari Sato
tenis
05:30Zara Brankovic - Alicia Smith
tenis
05:30Abigail Tere-Apisah - Minokoshi
tenis
05:30Katarzyna Kawa - Zeel Desai
tenis
05:30Kwan Yau - Nigina Abduraimova
tenis
05:30Ying Zhang - Mananchaya Sawangkaew
tenis
05:30Chanchai Sookton-Eng - Maxence Broville
tenis
05:30Chien-Hsun - Jirat Navasirisomboon
tenis
05:30Wattanakul - Cheong-Eui
tenis
05:30Sidharth Rawat - Rimpei Kawakami
tenis
06:00Dodig/Polasek - Bryan/Bryan
tenis
06:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
tenis
06:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
tenis
06:30Garbine Muguruza - Kiki Bertens
tenis
06:30Blake Mott - Evan King
tenis
06:30Filip Peliwo - Evan Song
tenis
06:30Yuta Shimizu - Viktor Galovic
tenis
06:30Nakisa Djamshidi - Amber Marshall
tenis
07:00Jennifer Elie - Gabriella Da Silva Fick
tenis
07:00Akgul Amanmuradova - Himeno Sakatsume
tenis
07:00Marianna Zakarlyuk - Michika Ozeki
tenis
07:00Moyuka Uchijima - Eunhye
tenis
07:00Rina Saigo - Sakura Hondo
tenis
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Naoki Nakagawa
tenis
07:00Patael - Keisuke Saitoh
tenis
07:00Matthew Dellavedova - Manish Sureshkumar
tenis
07:00Yuki Mochizuki - Pawin Jirapoomdaje
tenis
07:30Babos/Mladenovic - Kuzmova/Sasnovich
tenis
07:30Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
tenis
07:30Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
tenis
08:00Borna Gojo - Matias Franco Descotte
tenis
08:30Erika Sema - Sakura Hosogi
tenis
08:30Kai-Chen Chang - Chikaraishi
tenis
08:30Maelys Bougrat - Pei-Chi
tenis
08:30Watsachol Sawatdee - Ching
tenis
08:30Adam El Mihdawy - Palaphoom Kovapitukted
tenis
08:30Maximilian Neuchrist - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
08:30Seong-Gook - Hoang
tenis
08:30Soichiro Moritani - Jung-Woong
tenis
09:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
09:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
tenis
09:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
tenis
09:30Harry Bourchier - Maverick Banes
tenis
10:30Alexander Zverev - Andrey Rublev
tenis
10:30Smith/Sharma - Rojer/Stosur
tenis
11:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
tenis
11:30Ekaterine Gorgodze - Greta
tenis
11:30Emily Webley-Smith - Clara Tauson
tenis
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Antoine Escoffier
tenis
12:00Lorenzo Musetti - Jaroslav Pospíšil
tenis
12:00Hendrik Jebens - Yannik Steinegger
tenis
12:00Stuart Parker - Lasse Muscheites
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
tenis
13:00Duckworth/Polmans - Bublik/Kukushkin
tenis
13:30Andrea Pellegrino - Lukas Klein
tenis
13:30Added - Luca Vanni
tenis
13:30Blanchet - Mischa Lanz
tenis
15:00Pedja Krstin - Kopriva
tenis
15:00Tomas Machac - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Christian Samuelsson - Arthur Hugounenq
tenis
15:00Hugo Schott - Alexandre Peyrot
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
tenis
16:30Daniel Masur - Lucas Miedler
tenis
16:30Pavel Kotov - Altuğ Çelikbilek
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
tenis
17:00Geoffrey Blancaneaux - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
17:30Diego Hidalgo - Marcelo Tomas Barrios Vera
tenis
17:30Rafael Matos - Nicolas Alvarez
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
tenis
18:00Nino Serdarusic - Markus Eriksson
tenis
18:00Raul Brancaccio - Mischa Zverev
tenis
18:30Guilherme Clezar - Pedro Cachin
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00PAOK - Volos
tenis
19:00Pedro Sakamoto - Gonzalo Lama
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
tenis
19:30Andrea Arnaboldi - Alex Molcan
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
tenis
20:30Orlando - Camilo Ugo Carabelli
tenis
20:30Jerzy Janowicz - Evan Furness
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
tenis
22:00Kyrian Jacquet - Mirza Basic
tenis
22:30Facundo Arguello - Tomas Martin Etcheverry
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
tenis
23:00Viktor Durasovic - Ilkel
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
tenis
01:00Juan Manuel Cerundolo - Facundo Diaz Acosta
tenis
01:00Martin Cuevas - Bruno Sant'anna
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
tenis
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher Romios
tenis
02:00Daniel Altmaier - Alexander Crnokrak
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
tenis
03:00Novak Djokovic - Milos Raonic
tenis
03:00Roger Federer - Tennys Sandgren
tenis
03:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
tenis
03:00Sofia Kenin - Jabeur
tenis
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
tenis
03:00Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
tenis
03:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
tenis
03:00Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
tenis
12:00Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
tenis
12:00Tobias Kamke - Valentin Royer
tenis
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
tenis
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
tenis
18:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:55Nice - Lyon
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
00:00Creighton Bluejays - Xavier MusketeersCanlı
basketbol
00:00Northern Iowa Panthers - Loyola RamblersCanlı
basketbol
00:00UNLV Runnin' Rebels - Diego State AztecsCanlı
basketbol
00:00Texas Efsaneleri - College Park SkyhawksCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston RocketsCanlı
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)Canlı
basketbol
23:00Minnesota Golden Gophers - Michigan State SpartansCanlı
basketbol
23:00Saint Louis - Fordham RamsCanlı
basketbol
23:00ALHCS Spartans - Station Hill Cavaliers
basketbol
23:45Antonio Spurs - Toronto Raptors
basketbol
00:15Halcones - Providencia
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
00:30Galacticos - BianconeriCanlı
futbol
00:00Club Jorge Wilstermann - GuabiráCanlı
futbol
00:00Oriente Petrolero - Nacional PotosíCanlı
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo SacachispasCanlı
futbol
00:00Sansare - Deportivo PetapaCanlı
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - CarlosCanlı
futbol
00:00Limón - GuadalupeCanlı
futbol
00:00Consultants Moravia - Municipal SantaCanlı
futbol
23:45Club Sol de América - Sportivo LuquenoCanlı
futbol
23:45Huachipato - Club Universidad de ŞiliCanlı
futbol
23:45Crucero del Norte - Club Defensores de PronunciamientoCanlı
futbol
23:45Real De Minas - Club Deportivo Honduras ProgresoCanlı
futbol
23:45Chinandega - SabanasCanlı
futbol
23:45Deportivo Ocotal - DiriangénCanlı
futbol
23:15Club Atlético Banfield - Club Atlético PatronatoCanlı
futbol
23:15Defensa y Justicia - Talleres de CórdobaCanlı
futbol
23:15Círculo Deportivo - Club OlimpoCanlı
futbol
23:15Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De FormosaCanlı
futbol
23:15Deportivo Guastatoya - Cobán ImperialCanlı
futbol
23:00Fenix Pilar - Club Almirante BrownCanlı
futbol
23:00Defensores Unidos - Deportivo ArmenioCanlı
futbol
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. AlemCanlı
futbol
23:00Real Pilar - ExcursionistasCanlı
futbol
23:00Atletico Camioneros - Deportivo MadrynCanlı
futbol
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)Canlı
futbol
22:45Lille - Paris Saint-GermainCanlı
futbol
22:45Real Valladolid - Real MadridCanlı
futbol
22:30Napoli - JuventusCanlı
futbol
22:45Aves - Boavista Porto
futbol
22:45Tapajos Futebol Clube - Paragominas
futbol
22:45Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
futbol
22:45Lorenzo Insigne - Cristiano Ronaldo
futbol
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
futbol
23:00Caxias - Sao Jose Porto Alegre
futbol
23:00Portmore United - Vere United
futbol
23:00FC - Molynes United
futbol
23:00Patriotas - Cúcuta Deportivo
futbol
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
futbol
23:45Jennings Grenades - Swetes
futbol
23:45Paraná Clube - Coritiba Foot Ball Club
futbol
23:45Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
futbol
23:45Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
futbol
23:45Cuautla - Club Calor de San Pedro
futbol
23:45Amazonas - Nacional
futbol
23:45Conaree United - Mantab United
futbol
00:00Municipal Limeño - Agila
futbol
00:00CD - Once Municipal
futbol
00:00Independiente San Vicente - Vencedor
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
futbol
00:15Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
futbol
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
futbol
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
futbol
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
futbol
01:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
futbol
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
futbol
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
01:00Sant Andreu Sao Paulo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Cavalier - Harbour View
futbol
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
futbol
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
futbol
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
futbol
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
futbol
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
futbol
02:00Greenbay Hoppers - Liberta
futbol
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
futbol
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
futbol
02:00Village Superstars - Fast Cash Saddlers United
futbol
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
futbol
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
futbol
02:30Undeba - Jong Holland
futbol
02:30Unión Española - Deportes Iquique
futbol
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
futbol
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
futbol
04:00Juarez - Monarcas Morelia
futbol
04:00Real Santa Cruz - Strongest
futbol
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
futbol
09:15Nepal Polis Kulübü - Armed Police Force
futbol
12:15Machhindra - Three Star Club
futbol
15:30Haras El-Hodood - Aswan
futbol
15:30Kerkyra - Levadiakos
futbol
16:00Karaiskakis - Panachaiki
futbol
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
futbol
17:00Atlético de Kolkata - North East United
futbol
18:00Malkiya Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:00Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
futbol
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00PAOK - Volos
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
futbol
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
futbol
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Maccabi Ironi Amishav - Hapoel Mahane Yehuda
futbol
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
futbol
21:00Lamia - Asteras Tripolis
futbol
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
futbol
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
futbol
22:45Havre - Troyes
futbol
22:45Haringey Borough - Carshalton Athletic
futbol
22:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
futbol
22:45Coleraine - Cliftonville
futbol
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Bournemouth - Arsenal
futbol
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
futbol
23:00Asociación Deportiva Berazategui - Deportivo Merlo
futbol
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
futbol
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
futbol
02:00Guarani - Santos
futbol
02:15Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
futbol
20:30Angers - Stade Rennais
futbol
20:30Belfort - Montpellier
futbol
20:30Limonest - Dijon
futbol
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
futbol
20:30Wadi Degla - Zamalek
futbol
22:30Greuther Furth - Pauli
futbol
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
futbol
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
futbol
22:45Aston Villa - Leicester City
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
futbol
22:45Brentford - Nottingham Forest
futbol
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
futbol
22:45Hull City - Huddersfield Town
futbol
22:45Leeds United - Millwall
futbol
22:45Luton Town - Derby County
futbol
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
futbol
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
futbol
22:45Wimbledon - Burton Albion
futbol
22:45Doncaster Rovers - Southend United
futbol
22:45Fleetwood Town - Coventry City
futbol
22:45Lincoln City - Portsmouth
futbol
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
futbol
22:45Rotherham United - Ipswich Town
futbol
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
futbol
22:45Bradford City - Cheltenham Town
futbol
22:45Cambridge United - Salford City
futbol
22:45Colchester United - Swindon Town
futbol
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
futbol
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
futbol
22:45Grimsby Town - Stevenage
futbol
22:45Newport County - Macclesfield Town
futbol
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
futbol
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
futbol
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
futbol
22:45Port Vale - Exeter City
futbol
22:45Walsall - Morecambe
futbol
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
futbol
22:45Hartley Wintney - Salisbury City
futbol
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
futbol
22:45Truro City - Yate Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
futbol
22:45Ives Town - Hednesford Town
futbol
22:45Stratford Town - Hitchin Town
futbol
22:45Tamworth - Royston Town
futbol
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
futbol
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
futbol
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
futbol
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
futbol
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
futbol
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
futbol
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
futbol
22:45Margate - Enfield Town
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Grantham Town - Matlock Town
futbol
22:45Alfreton Town - Gloucester City
futbol
22:45Gateshead - Chester
futbol
22:45Kettering Town - Altrincham
futbol
22:45Telford United - Blyth Spartans
futbol
22:45Eastleigh - Aldershot Town
futbol
22:45Ebbsfleet United - Woking
futbol
22:45Halifax Town - Dover Athletic
futbol
22:45Solihull Moors - Barrow
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Falkirk - Arbroath
futbol
22:45Hibernian - Dundee United
futbol
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
futbol
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
futbol
22:45Larne - Linfield
futbol
22:45Virtus - Murata
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
futbol
22:55Monaco - Saint-Étienne
futbol
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
futbol
23:00Reading - Bristol City
futbol
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
futbol
23:15Porto - Vicente
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
futbol
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
futbol
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
futbol
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
futbol
17:00Odisha - FC
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Tiverton Town - Chesham United
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
23:00Badajoz - Granada
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas