logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
29 Ocak 2020 Çarşamba 17:55:48
tenis
17:32Sergey Proshin - Aleksandr SmirnovCanlı
basketbol
17:30Lakers - KingsCanlı
futbol
17:30Rapid Wien - VojvodinaCanlı
futbol
17:15Piast Gliwice - Shakhtyor SalihorskCanlı
futbol
17:00Soçi - CracoviaCanlı
futbol
16:45Odisha - FCCanlı
basketbol
16:15Marikina Shoemasters - Batangas City AthleticsCanlı
basketbol
16:15Spor Akademisi - URFU YekaterinburgCanlı
futbol
16:00Al-Wahda Abu Dhabi - FujairahCanlı
futbol
16:00Shabab Al-Ahli Dubai - Hatta ClubCanlı
futbol
16:00Ahli Al-Khalil - Markz BalataCanlı
futbol
16:00Jabal Al Mukaber - Markaz Shabab Al-Am'ariCanlı
futbol
16:00Mosaset Al Bireh - Shabab Al KhaleelCanlı
futbol
16:00Mahia - SofapakaCanlı
futbol
16:00Chebba - Espérance de TunisCanlı
futbol
16:00Besëlidhja Lezhë - Partizani TiranaCanlı
futbol
15:45AS Trenčín - TepliceCanlı
futbol
15:45Polis Di-Raja Malezya - HariniCanlı
futbol
15:45Al-Ta'ee - Al-Nahda Club Al-KhobarCanlı
futbol
15:45Vllaznia - Flamurtari VlorëCanlı
basketbol
15:45Stalnye Serdtsa MGTU - UdGU-SShOR 3 IzhevskCanlı
tenis
15:15Guillermo Garcia-Lopez - Tobias Kamke
tenis
15:15Annick Melgers - Anna Morgina
tenis
15:30Myrtille Georges - Katarina Zavatska
futbol
15:45Lushnja - Kukesi
tenis
15:45Alexey Vatutin - Kyrian Jacquet
futbol
16:00Taborsko - Dukla Prague
futbol
16:00Monastir - Makarem de Mahdia
futbol
16:00Wacker Innsbruck - Wolfsberger
futbol
16:00FC - Wakiso Giants
futbol
16:00Villa - Express
futbol
16:00Kabwe Warriors - ZESCO United
futbol
16:00Etiyopya Buna - Saint-George Addis Abeba
futbol
16:00Erzeni Shijak - Teuta Durrës
futbol
16:00Kastrioti - Tirana
futbol
16:15Steenberg United - Uthongathi
futbol
16:15Hrvace - Šibenik
futbol
16:15Solin - Split
futbol
16:15Ried - Nitra
futbol
16:15Bright Stars - Maroons
basketbol
16:15Naft Al-Janoob - Duhok
tenis
16:15Kubot/Swiatek - Smith/Sharma
tenis
16:15Elena Gabriela Ruse - Arantxa
tenis
16:15Baran Cengiz - Shinji Hazawa
futbol
16:30Željezničar Sarajevo - Rudeš
futbol
16:30Istogu - Onix Banje
futbol
16:30Iraklis Elefsinas - Vyzas
futbol
16:30Apollon Pontion - Akratitos
tenis
16:30Rebecca Sramkova - Cristina Bucsa
tenis
16:30Ekaterina Ovcharenko - Sapfo Sakellaridi
futbol
16:45Çepin - Nask Nasice
futbol
16:45Rudar Velenje - Inđija
futbol
16:45Ternana Calcio - Calcio Catania
tenis
16:45Andrej Martin - Diego Hidalgo
tenis
16:45Sandro Kopp - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
16:45Cabral/Tepavac - Guerrieri/Ingarao
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Dragón - Union Douala
futbol
17:00Feutcheu - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Stade Renard Melong - Young Sports
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
17:00Metalac Gornji Milanovac - Takovo
futbol
17:00Jeonbuk Hyundai Motors - CSKA Sofia
futbol
17:00Ludogorets 1945 - Kayrat
futbol
17:00Sesvete - Dugo Selo
futbol
17:00Unione San-Remo - Folgore Caratese
futbol
17:00Maan - Al-Hussein
basketbol
17:00Universitet Yugra - Moskova
basketbol
17:00IPRC South - UR
tenis
17:00Timofey Skatov - Gustaf Strom
tenis
17:00Honoka Kobayashi - Georgia Andreea Craciun
tenis
17:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Strong Kirchheimer
tenis
17:00Maximiliano Estevez - Matic Spec
tenis
17:00Spencer Papa - Shintaro Mochizuki
tenis
17:00Alexa Noel - Zhu
tenis
17:00Eliessa Vanlangendonck - Nika Kukharchuk
tenis
17:00Victoria Rodriguez - Mayuka Aikawa
tenis
17:00Lamens/Stadler - Cortez Llorca/Lopez Alcaraz
tenis
17:00Aubriot/Freire Da Silva - Nijboer/Smits
tenis
17:00Gianluigi Quinzi - Eduard Esteve Lobato
tenis
17:00Rowland Phillips - Johan Nikles
tenis
17:00Wilson Leite - Nicolas Mejia
futbol
17:15Crvena Zvezda - Vardar
basketbol
17:15IGMA - Sarapul
tenis
17:15Bobrov/Castelnuovo - Gruber/Kaufman
futbol
17:30APOEL - Apollon Limassol
futbol
17:30Salamis Famagusta - Paphos
futbol
17:30Vrbovec - Bjelovar
futbol
17:30Zorya Luhansk - Voždovac
futbol
17:30Tolentino - Citta di Fasano
tenis
17:30Deviatiarov/Yeung - Dalla Valle/Cacao
tenis
17:30Stefan Seifert - Jurgen Briand
futbol
17:45Al-Markhiya Sports Club - Kharaitiyat
futbol
17:45Al-Markhiya Sports Club - Kharaitiyat
futbol
18:00Katowice - Ślęza Wrocław
futbol
18:00Koper - Dekani
futbol
18:00Olimpia Grudziądz - Radunia Stezyca
tenis
18:00Craciun/Rosca - Tinaztepe/Turhan
futbol
18:00East Riffa Club - Riffa
futbol
18:00Bidda - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Al Shamal - Waab
futbol
18:00Al-Masry Club - Gouna
tenis
18:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Gianluca Mager
tenis
18:00Enzo Couacaud - Arthur Rinderknech
tenis
18:00Raluca Georgiana Serban - Anna Zaja
futbol
18:30Etoile Nouakchott - Deuz
tenis
18:30Francisco Cerundolo - Orlando
tenis
18:30Gabriel Petit - Chad Kissell
tenis
18:30Jose Pereira - Jesse Witten
tenis
18:30Juan Alejandro Hernandez Serrano - Gerardo Lopez Villasenor
tenis
18:30Emma Davis - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
18:30Maria Paulina Perez-Garcia - Taylor
tenis
18:30Paige Cline - Misa Malkin
tenis
18:30Matteo Arnaldi - Julian Ocleppo
tenis
18:30Alan Kohen - Daniel Dutra da Silva
tenis
18:30Alex Rybakov - Nicolas Barrientos
tenis
18:30Lucas Gerch - Manuel Pena Lopez
futbol
18:45Al-Ansar Medina - Taqdom
futbol
19:00Atlanta United - Philadelphia Union
futbol
19:00Brabrand - Skive
futbol
19:00Granicar - Cibalia
futbol
19:00Næstved - Nykøbing
futbol
19:00Vendsyssel - Thisted
futbol
19:00Wisla Pulawy - Chełmianka Chełm
futbol
19:00Khor Fakkan - Sharjah
futbol
19:00Simba - Namungo
tenis
19:00Facundo Mena - Genaro Alberto Olivieri
tenis
19:00Manuel Guinard - Zdenek Kolar
futbol
19:30Dubrava - Zagorec Krapina
futbol
19:30Sokol Brozany - Litoměřice
futbol
19:30Steve Biko - 2 Infantry
tenis
19:30Hernan Casanova - Thiago Seyboth Wild
tenis
19:30Gaelle Desperrier - Carole Monnet
tenis
19:30Oceane Dodin - Harmony
futbol
20:00Dabas - Kiskinfelegyhazi
futbol
20:00Benešov - Vysočina Jihlava
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
20:00Lusail - Muaither
futbol
20:00Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
tenis
20:00Renzo Olivo - Mario Vilella Martinez
tenis
20:00Andrea Arnaboldi - Lukas Lacko
tenis
20:00Brandon Walkin - David Volfson
tenis
20:00Dusty Boyer - Alejandro Hoyos Franco
tenis
20:00Lucas Obeid - Mark Whitehouse
tenis
20:00Anastasia Sysoeva - Joelle Kissell
tenis
20:00Stacey Fung - Andrea Gamiz
tenis
20:00Closs/Appleton - Vedder/Visscher
tenis
20:00Alejandro Gomez - Alexander Ritschard
tenis
20:00Dragos Ignat - Emilio Nava
tenis
20:00Javier Barranco Cosano - Alejandro González
tenis
20:00Zane Khan - Peter Torebko
basketbol
20:00Skrljevo - Allianz Swans
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:15Katowice - Stal Brzeg
futbol
20:30Pau - Paris Saint-Germain
futbol
20:30Épinal - Lille
futbol
20:30Stuttgart - Heidenheim
futbol
20:30Blau-Gelb Uberruhr - Cronenberger
futbol
20:301980 Wien - Union SC Perchtoldsdorf
futbol
20:30Masr - Pyramids
futbol
20:30Etoile Commune Arafat - Armée
tenis
20:30Jerzy Janowicz - Quentin Halys
tenis
20:30Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
futbol
20:30Pau - PSG (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
futbol
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
futbol
21:00Kaan-Marienborn - Ottfingen
futbol
21:00Kapfenberger - Allerheiligen
futbol
21:00Ostbahn - Gerasdorf
futbol
21:00Havelse - Hannover
futbol
21:00Hohenems - Brauerei
futbol
21:00Viktoria Aschaffenburg - Bayern Alzenau
tenis
21:00Gomez/Oliveira - Goransson/Rungkat
futbol
21:00Atlético Monte Azul - Clube Atlético Juventus
futbol
21:00Claro Futebol Clube - Bull Brasil
futbol
21:00Atibaia - Clube Atlético Votuporanguense
futbol
21:00Capivariano - Batatais
futbol
21:00Desportivo Brasil - Primavera
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Olimpia
futbol
21:00Força e - Globo
tenis
21:00Denis Istomin - Sekou Bangoura
tenis
21:00Aragone - Andreas Seppi
tenis
21:00Miomir Kecmanovic - Yosuke Watanuki
tenis
21:00Anhelina Kalinina - Jessika Ponchet
tenis
21:00Irina Falconi - Usue Maitane Arconada
tenis
21:00Jessica Pegula - Sara Errani
tenis
21:00Mayo Hibi - Madison Brengle
tenis
21:00Nadia Podoroska - Francesca Di Lorenzo
futbol
21:15Leobendorf - Mannersdorf
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
futbol
21:30Giesenkirchen - Dilkrath
futbol
21:30Essling - Ankerbrot Montelaa
futbol
21:30Rot-Weiss Koblenz - Hassia Bingen
futbol
21:30Siegburger SV 04 - Bergisch Gladbach 09
futbol
21:30Sonnborn - Wulfrath
futbol
21:30SpVg Beckum - Hilbeck
futbol
21:30Kuchl - Altenmark
futbol
21:30Pacajus - Barbalha
futbol
21:30Ipora - CRAC
futbol
21:30America de Pedrinhas - Frei Paulistano
tenis
21:30Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
tenis
21:30Kozaki/Noel - Arangio/Koldobski
tenis
21:30Kukharchuk/Hartono - Aikawa/Kishigami
tenis
21:30Vanlangendonck/Meliss - Anttila/Tran
futbol
22:00Royal Pari - Club Bolívar
futbol
22:00Associação Atlética Portuguesa - Macae Esporte
futbol
22:00Bangu Atlético Clube - Volta Redonda
futbol
22:00Branco Sport Club - Cascavel
futbol
22:00Altos - Piauí Esporte Clube
tenis
22:00Giannessi/Mager - Tirante/Cerundolo
tenis
22:00Guinard/Rinderknech - Raja/Shamasdin
tenis
22:00Sabanov/Sabanov - Bemelmans/Masur
tenis
22:00Ricardo Rodriguez - Martin Redlicki
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30R. Charleroi - Club Brugge
futbol
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
futbol
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
futbol
22:30Osnabruck - Sandhausen
futbol
22:30Athlone Town - Patrick's Athletic
tenis
22:30A. Behar/Escobar - Lawson/Novikov
futbol
22:30Sant Andreu Sao Paulo - Agua Santa
futbol
22:30Manchester 62 - College 1975
tenis
22:30Christopher Eubanks - Jason Jung
tenis
22:30Marius Copil - Michael Redlicki
tenis
22:30Sofia Sanchez - Taylor Townsend
tenis
22:30Dalma Galfi - Varvara Lepchenko
tenis
22:30Stefanie Voegele - Hanna Chang
tenis
22:30Veronica Cepede Royg - Quinn Gleason
tenis
22:30Yanina Wickmayer - Claire
futbol
22:45Manchester City - Manchester United
futbol
22:45West Ham United - Liverpool
futbol
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
22:45Rangers - Ross County
futbol
22:45Johnstone - Celtic
futbol
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
futbol
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
futbol
22:45Kingstonian - East Thurrock United
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
futbol
23:00Badajoz - Granada
tenis
23:00Arguello/Cuevas - Alvarez/Galdos
tenis
23:00Gomez-Herrera/Cachin - Hidalgo/Meligeni Rodrigues Alves
tenis
23:00Luz/Matos - Clezar/Neis
futbol
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
futbol
23:05Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:15Moreirense - Braga
futbol
23:30Samherjar - Kormakur Hvot
tenis
23:30Olivo/Etcheverry - Blancaneaux/Sakamoto
tenis
00:00Giron/Klahn - Weissborn/Sancic
futbol
00:00Real Sociedad Tocoa - Lobos UPNFM
futbol
00:00Grecia - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - Limón
tenis
00:00Daniel Elahi Galan Riveros - Rudolf Molleker
tenis
00:00Roberto Quiroz - Steve Johnson
tenis
00:00Alejandro Tabilo - Frances Tiafoe
tenis
00:00Carter/Stefani - Rogers/Fichman
tenis
00:00Danilina/Neel - Der Hoek/Pigossi
tenis
00:00Yonehara/Hozumi - Arconada/Loeb
futbol
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
futbol
00:30Deportivo Sanarate - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
01:00Associação Chapecoense de Futebol - Grêmio Esportivo Juventus
futbol
01:00Tombense - Esporte Clube
futbol
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Portuguesa Santista
futbol
01:00Siquinala - Club Xelajú
tenis
01:00Marco Cecchinato - Gonzalo Villanueva
futbol
01:15Club Guaraní - Jose Oruro
futbol
01:15Nacional Potosí - Atletico Palmaflor Vinto
futbol
01:15Strongest - Club Bamin Real Potosí
futbol
01:15Ituano Futebol Clube - Botafogo FC Ribeirao Preto
futbol
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Oeste Futebol Clube
futbol
01:15Sao Bento - Sertãozinho Futebol Clube
tenis
01:30Harrison/Harrison - Monroe/Withrow
tenis
01:30Lammons/Reese - Bangoura/Korda
tenis
01:30Polansky/Schnur - Martinez/Reyes-Varela
futbol
01:30Vitoria Salvador - Juazeirense
futbol
01:30Aparecidense - Goiania
futbol
01:30Goianésia Esporte Clube - Jaragua
futbol
01:30Toledo Colônia Work - Londrina Esporte Clube
futbol
01:30Clube Atlético Penapolense - São Bernardo Futebol Clube
futbol
01:30Esporte Clube Noroeste - Marília Atlético Clube
futbol
01:30Maceio - Santa Cruz Futebol Clube
tenis
01:30Donald Young - Mitchell Krueger
tenis
01:30Taylor Harry Fritz - Agustin Velotti
tenis
01:30Morozova/Sanchez - Galfi/Hesse
futbol
02:00Murici - Associação Atlética Coruripe
futbol
02:00Ceará Sporting Club - Ferroviário
futbol
02:00Tupynambás - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
02:00Uberlandia - Patrocinense
futbol
02:00União Recreativa dos Trabalhadores - Associação Atlética Caldense
futbol
02:00Aimore - Caxias
futbol
02:00Esporte Clube Juventude - Novo Hamburgo
futbol
02:00Ypiranga Futebol Clube - Pelotas
futbol
02:00Coritiba Foot Ball Club - Operario Ferroviario
futbol
02:00Associação Desportiva São Caetano - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
02:00Barretos Esporte Clube - Paulista Futebol Clube
futbol
02:00Clube Atlético Linense - São Bernardo
futbol
02:00Comercial de Ribeirão Preto - Gremio Esportivo Osasco
futbol
02:00America Natal - Potiguar
futbol
02:00ASSU - Futebol Clube
tenis
02:00Gleason/Cako - Gumulya/Rompies
futbol
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
futbol
02:30Alagoinhas - Vitória da Conquista
futbol
02:30Esporte Clube Jacuipense - Atlanta Doce
futbol
02:30Jacobina Esporte Clube - Fluminense de Feira Futebol Clube
futbol
02:30Flamengo - Fluminense FutbolClub
futbol
02:30Grêmio Esportivo Brasil - Clube Esportivo Bento Gonçalves
futbol
02:30Anapolina - Goiás Esporte Clube
futbol
02:30Atlético Clube Goianiense - Anápolis
futbol
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube Taubaté
tenis
02:30Vilella Martinez/Taberner - Varillas/Cerundolo
tenis
03:00Dodig/Polasek - Purcell/Saville
tenis
03:00Ram/Salisbury - Bublik/Kukushkin
tenis
03:00Mariano Kestelboim - Thiago Monteiro
tenis
03:00Blaz Kavcic - Jason Kubler
tenis
03:00Nikola Milojevic - Yannick Hanfmann
tenis
03:00Chihiro Muramatsu - Kyoka Okamura
tenis
03:00Ivana Popovic - Hontama
tenis
03:00Naiktha Bains - Abbie Myers
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Progreso
futbol
03:30Club Blooming - Always Ready
futbol
03:30Ferroviário Atlético Clube - São Paulo
futbol
04:00Cobán Imperial - Deportivo Iztapa
futbol
04:00Deportivo Mixco - Municipal
futbol
04:00Club Universidad Nacional - Club Santos Laguna
futbol
04:00Monarcas Morelia - Cafetaleros de Chiapas
futbol
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
tenis
04:30Krejcikova/Mektic - Bopanna/Kichenok
tenis
04:30Lorenzo Giustino - Li
tenis
04:30Michail Pervolarakis - Yannick Maden
tenis
04:30Mohamed Safwat - Kimmer Coppejans
tenis
04:30Erin Routliffe - Maddison Inglis
tenis
04:30Kamilla Rakhimova - Jaimee Fourlis
tenis
04:30Lizette Cabrera - Fanny Stollar
futbol
05:00Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
futbol
05:00Deportivo Malacateco - Antigua
futbol
05:00Cartaginés - Municipal Pérez Zeledón
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Santos de Guápiles
futbol
05:00Carlos - Alajuelense
tenis
05:30Chun Hsin Tseng - Yusuke Takahashi
tenis
06:00Ashleigh Barty - Sofia Kenin
tenis
06:00Dodig/Chan - Dabrowski/Kontinen
tenis
06:00Daniel Altmaier - Clarke
tenis
06:00Amber Marshall - Paula Badosa Gibert
tenis
06:00Zuzana Zlochova - Sachia Vickery
tenis
06:00Silva Fick/Popovic - Ayukawa/Shimizu
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
futbol
06:10Monterrey - Club Celaya
futbol
06:10Juarez - Querétaro
tenis
06:30Taro Daniel - Tung-Lin
tenis
07:00Adam Pavlasek - Shintaro Imai
tenis
07:00Tsung-Hua Yang - Matija Pecotic
tenis
07:30Simona Halep - Garbine Muguruza
tenis
07:30Aiava/Hourigan - Routliffe/Stollar
tenis
07:30Arakawa/Muramatsu - Perez/Sanders
tenis
07:30Kravchuk/Muhammad - Woolcock/Myers
tenis
08:00Kavcic/Safwat - Verbeek/Heliovaara
tenis
08:30Doumbia/Reboul - Gojo/Lee
tenis
08:30Jung-Woong - Shuichi Sekiguchi
tenis
08:30Vladyslav Orlov - Khumoun Sultanov
tenis
09:00Pasha/Schnur - Lenz/Maden
futbol
09:15Friends Club - Chyasal Youth
tenis
10:00Baykal/Türkmen - Ovcharenko/Uberoi
tenis
10:00Kawagishi/Kobayashi - Ignatjeva/Olyanovskaya
tenis
10:00Nefedova/Prisacariu - Okuno/Steur
tenis
10:00Wurth/Uslu - Biagianti/Zantedeschi
tenis
10:00Hazawa/Yamanaka - Dima/Lazarov
tenis
10:00Amanmuradova/Dascalu - Simmonds/Ueda
tenis
10:00Raina/Schoofs - Uchijima/Zhang
futbol
11:00Isloch - Smolevichi
tenis
11:00Alex Bolt - Duck Hee
tenis
11:00Christoffer Solberg - Fabrizio Ornago
tenis
11:00Ladhani/Melgers - Atik/Jocovic
tenis
11:30Novak Djokovic - Roger Federer
tenis
11:30Denolly/Chung - Ochi/Tokuda
tenis
11:30Imai/Hsu - Ho/Yang
futbol
12:00MFF - Myanmar Üniversitesi
futbol
12:00Myawady - Silver Stars
tenis
12:00Daniel Masur - Maxime Janvier
tenis
12:00Bassols Ribera/Parrizas-Diaz - Gasparyan/Govortsova
tenis
12:00Christian/Ruse - Gray/Perrin
tenis
12:00Camilla Rosatello - Athina Pitta
tenis
12:00Maria Marfutina - Cristiana Ferrando
tenis
12:00Mats Rosenkranz - Elmar Ejupovic
tenis
12:00Nouza/Ocleppo - Kijametovic/Fiacan
futbol
12:15Road - Brigade Boys
futbol
13:00Chiangrai United - Port
futbol
13:00Ceahlăul Piatra Neamț - Bacău
futbol
13:00Gloria Buzău - Unirea Slobozia
futbol
13:00Raków Częstochowa - Zalgiris Kaunas
futbol
13:00Viktoria Plzen - Shonan Bellmare
futbol
13:30Neman Grodno - Slutsk
futbol
16:00Midtjylland - Fredericia
futbol
16:00Muangthong United - Prachuap
futbol
16:00Dhamk - Nassr
futbol
16:35Ahli Doha - Al-Khor Sports Club
futbol
16:35Tadamun - Kuwait
futbol
17:00Bengaluru - Hyderabad
futbol
17:00Ramtha - Al-Salt
tenis
17:00Alessandro Giannessi - Pedro Sousa
tenis
17:00Christian Langmo - Vasil Kirkov
tenis
17:00Arianne Hartono - Ingrid Gamarra Martins
tenis
17:00Elyse Lavender - Verena Meliss
tenis
17:00Vedder - Kylie Collins
tenis
17:00Nathaly Kurata - Eduarda Piai
tenis
17:00Abdelouahid/Fung - Cline/Sysoeva
tenis
17:00Davis/Kissell - Gamarra Martins/Piai
tenis
17:30Nick Chappell - Jean Thirouin
futbol
18:00Tallinna Kalev - Kuressaare
futbol
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
futbol
18:00Ettifaq Dammam - Al-Wahda Club Mecca
tenis
18:00Federico Coria - Guilherme Clezar
tenis
18:00Geoffrey Blancaneaux - Pedro Sakamoto
tenis
18:00Martin Cuevas - Facundo Bagnis
tenis
18:00Arias/Dutra Da Silva - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
18:00Merino/Pena Lopez - Dempster/Lovett
futbol
18:30Riadh - Medina 3
futbol
18:45Al-Arabi SC Katar - Salal
futbol
19:05Qadsia - Al-Sahel Kuwait
futbol
19:30Young Africans Banjul - Samger
futbol
19:30Sahab Club - Al-Wehdat
tenis
20:00Nicole Gibbs - Coco Vandeweghe
tenis
20:00Sophia Whittle - Christina McHale
tenis
20:00Tatjana Maria - Shelby Rogers
basketbol
20:00Khimki Moskova - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
futbol
20:30Barka - Oasis
futbol
20:30Athens - Asteras Tripolis
futbol
21:00Barcelona - Leganés
tenis
21:00Brayden Schnur - Thai-Son Kwiatkowski
tenis
21:00Sebastian Korda - Bradley Klahn
basketbol
21:30Apollo Amsterdam - Aris Leeuwarden
basketbol
21:30Alba Berlin - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Birkirkara - Banik Ostrava
basketbol
22:00Olympiakos - Baskonia (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:05Maccabi FOX - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Hamburger - Nurnberg
futbol
22:30Europa Point - Glacis United
futbol
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Dublin University - Willow Park
futbol
22:45Dundalk - Drogheda United
futbol
22:55Nice - Lyon
futbol
22:55Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Mirandés - Sevilla
futbol
23:00Francis - Ratoath Harps
futbol
23:00Dunbeholden - Portmore United
futbol
23:00Molynes United - Vere United
futbol
23:00Tivoli Gardens - Mount Pleasant Academy
futbol
23:00FC - Arnett Gardens
futbol
23:00Académica de Coimbra - Académico de Viseu
basketbol
23:00Barcelona - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
23:15Olimpia Milano - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 3)
futbol
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
futbol
01:00Humble Lions - Cavalier
futbol
01:15Novorizontino - Clube Atletico Bragantino
futbol
01:15Santos - Associação Atlética Internacional
futbol
02:05Club Independiente Santa - Envigado Fútbol Club
futbol
02:05Cúcuta Deportivo - Millonarios Fútbol Club
tenis
03:00Hsieh/Strycova - Babos/Mladenovic
futbol
03:10Club Atlético Vélez Sársfield - Aldosivi
futbol
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
05:00Guadalupe - Herediano
futbol
05:30Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora
basketbol
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
futbol
11:30Sydney - Brisbane Roar
tenis
11:35Dominic Thiem - Alexander Zverev
futbol
14:15Pars Jonoubi - Gohar
futbol
14:30Paykan - Shahin
futbol
14:45Tractor Tabriz - Ahan Isfahan
futbol
15:00Nassaji Mazandaran - Saipa
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Rishon LeZion
futbol
16:00Hapoel Afula - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva - Kafr Qasim
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nazareth Illit
futbol
16:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ashkelon
futbol
16:30Sepahan Isfahan - Foolad Khuzestan FutbolClub
futbol
17:00Mumbai City - North East United
futbol
17:00Panachaiki - Apollon Larissa
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlı Spor
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Gençlerbirliği
futbol
20:00Dunkerque - Red Star Saint-Ouen
futbol
20:00Inter Zapresic - Istra 1961
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
20:30Erzgebirge - Arminia Вielefeld
futbol
20:30Jahn Regensburg - Greuther Furth
futbol
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
21:00Hallescher - Viktoria Köln
futbol
21:00Verl - Lippstadt 08
futbol
21:00Germania Halberstadt - Berliner AK 07
futbol
21:00Maritzburg United - Cape Town City
futbol
21:00Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
basketbol
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Alkmaar - Waalwijk
futbol
22:00Benfica - Belenenses
futbol
22:00Ajaccio - Châteauroux
futbol
22:00Chambly - Stade Malherbe Caen
futbol
22:00Chamois Niortais - Paris
futbol
22:00Clermont Foot - Orléans
futbol
22:00Avant de Guingamp - Auxerre
futbol
22:00Havre - Lens
futbol
22:00Mans - Nancy
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Valenciennes
futbol
22:00Troyes - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Avranches - Le
futbol
22:00Bastia-Borgo - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Toulon
futbol
22:00Stade Lavallois - Lyon-Duchère
futbol
22:00Concarneau - Boulogne
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Cholet
futbol
22:00Villefranche - Quevilly
futbol
22:00Almere City - Telstar
futbol
22:00Excelsior - Breda
futbol
22:00Eindhoven - Graafschap
futbol
22:00FC - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Volendam - Helmond Sport
futbol
22:00N.E.C. - Cambuur
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Vaduz
futbol
22:00Guingamp - Auxerre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Le Havre - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:05Partick Thistle - United
futbol
22:30Hertha - Schalke 04
futbol
22:30Kortrijk - Standard Liège
futbol
22:30Beerschot Wilrijk - Westerlo
futbol
22:30Liffey Wanderers - Killester Donnycarney
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Stade Rennais - Nantes
futbol
22:45Cardiff City - Reading
futbol
22:45Derby County - Stoke City
futbol
22:45Kevins Boys - Hellas Verona
futbol
22:45Carrigaline United - Rockmount
futbol
22:45Rennes - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Derby Country - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tenerife - Sporting de Gijón
futbol
23:00Cremonese - Pisa 1909
futbol
23:00Real Garcilaso - Deportivo Binacional
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
00:15Ave - Famalicão
futbol
02:00Melgar - Club Universitario de Deportes
futbol
03:10Club Atlético Huracán - Gimnasia y Esgrima La Plata
futbol
04:00Atlético San Luis - Guadalajara
futbol
04:00Atlante - Dorados de Sinaloa
futbol
04:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Venados
futbol
04:05Llaneros Fútbol Club - Unión Magdalena
futbol
04:30Alianza Lima - Alianza Universidad
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
06:00Atlas - Club Tijuana
futbol
09:00Newcastle Jets - Western United
futbol
11:30Adelaide United - Melbourne City
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:45Perth Glory - Melbourne Victory
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor
futbol
14:00Lokomotiv Moskova - Partizan Belgrade
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor
futbol
14:00Farense - Estoril Praia
futbol
14:00Academica Clinceni - Voluntari
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Sanat Naft Abadan - Persepolis
futbol
14:45Shahr Khodro - Machine Sazi
futbol
15:00Granada - Espanyol
futbol
15:00Pauli - Stuttgart
futbol
15:00Hannover 96 - Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Karlsruher - Holstein Kiel
futbol
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Leicester City - Chelsea
futbol
15:30Hull City - Brentford
futbol
15:30Lokomotive Leipzig - Viktoria 1889
futbol
15:30Lichtenberg 47 - Meuselwitz
futbol
15:30Altglienicke - Optik Rathenow
futbol
15:30Ialyssos - Ionikos
futbol
15:30Hull City - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Ingolstadt 04 - Kaiserslautern
futbol
16:00Preußen Münster - Duisburg
futbol
16:00SpVgg Unterhaching - Uerdingen 05
futbol
16:00Meppen - Chemnitzer
futbol
16:00Rot-Weiss Essen - Rodinghausen
futbol
16:00Wuppertaler - Homberg
futbol
16:00Ashdod - Maccabi Netanya
futbol
16:00Hermannstadt - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
16:30Boluspor - Erzurumspor
futbol
16:30Chippa United - Orlando Pirates
futbol
16:30Highlands Park - Baroka
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - SuperSport United
futbol
16:30Esteghlal - Naft Masjed Soleyman
futbol
16:30Queen's University Belfast - Glentoran Belfast United
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Bologna 1909 - Brescia Calcio
futbol
17:00Çaykur Rizespor - Beşiktaş
futbol
17:00Livorno Calcio - Ascoli Calcio 1898
futbol
17:00Frosinone Calcio - Virtus Entella
futbol
17:00Spezia Calcio - Pordenone Calcio
futbol
17:00Trapani Calcio - Cittadella
futbol
17:00Lokomotiva - Rijeka
futbol
17:00Avondale United - Douglas Hall
futbol
17:00Dergview - PSNI
futbol
17:00Bologna - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz 05 - Bayern Munich
futbol
17:30Borussia Dortmund - Union Berlin
futbol
17:30Augsburg - Werder Вremen
futbol
17:30Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt
futbol
17:30Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30Sochaux-Montbéliard - Lorient
futbol
17:30Sochaux - Lorient (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:30B.Dortmund - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Aston Villa
futbol
18:00Crystal Palace - Sheffield United
futbol
18:00Liverpool - Southampton
futbol
18:00Newcastle United - Norwich City
futbol
18:00Watford - Everton
futbol
18:00West Ham United - Brighton & Hove Albion
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid
futbol
18:00Birmingham City - Nottingham Forest
futbol
18:00Charlton Athletic - Barnsley
futbol
18:00Fulham - Huddersfield Town
futbol
18:00Leeds United - Wigan Athletic
futbol
18:00Middlesbrough - Blackburn Rovers
futbol
18:00Preston North - Swansea City
futbol
18:00Queens Park Rangers - Bristol City
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Millwall
futbol
18:00West Bromwich Albion - Luton Town
futbol
18:00Dundee United - Arbroath
futbol
18:00Greenock Morton - Dundee
futbol
18:00Inverness - Alloa Athletic
futbol
18:00Queen of the South - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Hibernian - Mirren
futbol
18:00Kilmarnock - Ross County
futbol
18:00Livingston - Motherwell
futbol
18:00Rangers - Aberdeen
futbol
18:00Johnstone - Heart of Midlothian
futbol
18:00Extremadura - Lugo
futbol
18:00Spartak Moskova - Rostov
futbol
18:00Rot-Weiß Erfurt - Energie Cottbus
futbol
18:00Accrington Stanley - Wimbledon
futbol
18:00Bolton Wanderers - Tranmere Rovers
futbol
18:00Bristol Rovers - Coventry City
futbol
18:00Fleetwood Town - Doncaster Rovers
futbol
18:00Ipswich Town - Peterborough United
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Oxford United - Blackpool
futbol
18:00Portsmouth - Sunderland
futbol
18:00Rochdale - Shrewsbury Town
futbol
18:00Rotherham United - Burton Albion
futbol
18:00Southend United - Lincoln City
futbol
18:00Cambridge United - Colchester United
futbol
18:00Cheltenham Town - Morecambe
futbol
18:00Crawley Town - Scunthorpe United
futbol
18:00Grimsby Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Macclesfield Town - Northampton Town
futbol
18:00Mansfield Town - Carlisle United
futbol
18:00Oldham Athletic - Bradford City
futbol
18:00Plymouth Argyle - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Salford City
futbol
18:00Stevenage - Leyton Orient
futbol
18:00Swindon Town - Exeter City
futbol
18:00Walsall - Crewe Alexandra
futbol
18:00Alvechurch - Leiston
futbol
18:00Banbury United - Bromsgrove
futbol
18:00Biggleswade Town - Stratford Town
futbol
18:00Kings Langley - Barwell
futbol
18:00Lowestoft Town - Nuneaton Town
futbol
18:00Needham Market - Hednesford Town
futbol
18:00Rushall Olympic - Royston Town
futbol
18:00Rushden & Diamonds - Redditch United
futbol
18:00Stourbridge - Peterborough Sports
futbol
18:00Tamworth - Hitchin Town
futbol
18:00Billericay Town - Maidstone United
futbol
18:00Braintree Town - Weymouth
futbol
18:00Chippenham Town - Dartford
futbol
18:00Concord Rangers - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dorking Wanderers - Bath City
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Chelmsford City
futbol
18:00Eastbourne Borough - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Hungerford Town
futbol
18:00Slough Town - Oxford City
futbol
18:00Albans - Welling United
futbol
18:00Tonbridge Angels - Wealdstone
futbol
18:00Hornchurch - Enfield Town
futbol
18:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley
futbol
18:00Bognor Regis Town - Kingstonian
futbol
18:00Brightlingsea Regent - Potters Bar Town
futbol
18:00Carshalton Athletic - Worthing
futbol
18:00Cheshunt - Leatherhead
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Lewes
futbol
18:00Cray Wanderers - Horsham
futbol
18:00East Thurrock United - Folkestone Invicta
futbol
18:00Haringey Borough - Bowers & Pitsea
futbol
18:00Merstham - Margate
futbol
18:00United of Manchester - Mickleover Sports
futbol
18:00Gainsborough Trinity - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Grantham Town - Buxton
futbol
18:00Lancaster City - Warrington Town
futbol
18:00Matlock Town - Hyde United
futbol
18:00Morpeth Town - Redcliffe
futbol
18:00Nantwich Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Scarborough Athletic - Ashton United
futbol
18:00Stalybridge Celtic - South Shields
futbol
18:00Whitby Town - Atherton Collieries
futbol
18:00Witton Albion - Stafford Rangers
futbol
18:00Alfreton Town - Hereford
futbol
18:00Blyth Spartans - Boston United
futbol
18:00Brackley Town - Farsley Celtic
futbol
18:00Darlington - Guiseley
futbol
18:00Gateshead - Leamington
futbol
18:00Gloucester City - Spennymoor Town
futbol
18:00Kettering Town - Curzon Ashton
futbol
18:00King's Lynn Town - Kidderminster Harriers
futbol
18:00Southport - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Telford United - Altrincham
futbol
18:00York City - Chester
futbol
18:00Aldershot Town - Harrogate Town
futbol
18:00Barnet - Hartlepool United
futbol
18:00Barrow - Torquay United
futbol
18:00Eastleigh - Woking
futbol
18:00Ebbsfleet United - Sutton United
futbol
18:00Fylde - Boreham Wood
futbol
18:00Halifax Town - Bromley
futbol
18:00Solihull Moors - Maidenhead United
futbol
18:00Stockport County - Dover Athletic
futbol
18:00Wrexham - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Yeovil Town - Chorley
futbol
18:00Airdrie United - Raith Rovers
futbol
18:00East Fife - Dumbarton
futbol
18:00Forfar Athletic - Clyde
futbol
18:00Montrose - Peterhead
futbol
18:00Stranraer - Falkirk
futbol
18:00Albion Rovers - Cove Rangers
futbol
18:00Annan Athletic - Stenhousemuir
futbol
18:00Brechin City - Elgin City
futbol
18:00Edinburgh City - Stirling Albion
futbol
18:00Queen's Park - Cowdenbeath
futbol
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
futbol
18:00Ethnikos Achna - Paphos
futbol
18:00Ballyclare Comrades - Larne
futbol
18:00Carrick Rangers - Crusaders
futbol
18:00Cliftonville - Rathfriland Rangers
futbol
18:00Coleraine - Banbridge Town
futbol
18:00Dungannon Swifts - Newry City АFC
futbol
18:00Knockbreda - Ballinamallard United
futbol
18:00Warrenpoint Town - Ballymena United
futbol
18:00Harland & Wolff Welders - Loughgall
futbol
18:00Mafra - Chaves
futbol
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
futbol
18:00Leeds United - Wigan (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:15Crete - Larissa
futbol
18:15Volos - Lamia
futbol
18:30Portimonense - Tondela
futbol
18:30Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:00Menemen Belediyespor - Fatih Karagümrük
futbol
19:00Lokeren Oost-Vlaanderen - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
19:00Budapest Honvéd - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
19:00Diósgyőri - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Paksi - Zalaegerszegi
futbol
19:00Puskás Akadémia - Debreceni
futbol
19:00Várda - Ferencvárosi
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Montpellier
futbol
19:30Slaven Belupo - Dinamo Zagreb
futbol
19:30Ironi Sport Hadera - Sektzia Nes Tziona
futbol
19:301900 - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
19:30PSG - Montpellier (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Cagliari Calcio - Parma
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Genk - R. Charleroi
futbol
20:00Empoli - Krotone
futbol
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Cagliari - Parma (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:15Deportivo de La Coruña - Las Palmas